Menu
logo mniejsze3  | kompleksowa obsługa
Polish Chinese (Simplified) Czech English French German Norwegian Russian Swedish
  33 816 37 27  |   pn-pt  9:00 - 17:00

 

Banery reklamowe

 

Oferujemy projekty graficzne i druk wielkoformatowy banerów reklamowych. Banery reklamowe drukujemy w technologi wysokiej jakości druku solwentowego. Zapewnia to trwałość i odporność wydruku na warunki atmosferyczne.

Oferujemy banery reklamowe do zawieszania wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Drukujemy na wszystkim, jednakże naszą specjalnością jest produkcja banerów reklamowych. Oferujemy najwyższej jakości wydruki wielkoformatowe do rozdzielczości 1440 dpi.

Drukujemy banery na markowych materiałach i mediach. Drukujemy na wszystkich typach podłoży: papierach, foliach, banerach, płótnach, siatkach oraz materiałach specjalnych. Na życzenie naszych klientów wydruki pokrywamy specjalistycznymi laminatami.

Podłoża do druku wielkoformatowego:

 

Baner ECO laminowany

  o gramaturze 510g/m2. Charakteryzuje się wysoką jakością bieli, a także dużą wytrzymałością
(włókna 500x500).
 

Baner VIP
powlekany

  produkcji europejskiej, o gramaturze 510g/m2. Charakteryzuje się wysoką jakością bieli, a także zwiększoną wytrzymałością (włókna 1000x1000). Dodatkowym atutem jest MATOWOŚĆ tego baneru - nie daje refleksów światła.
 

Siatka MESH

   o gramaturze 270 g/m2. Doskonała do dużych powierzchni w miejscach narażonych na silny wiatr.
   

Baner ULTRA ECO

   o gramaturze 510 g/m2. Reklama drukowana w trybie szybkim. Baner jest oczkowany bez uprzedniego zgrzewania. Przeznaczona głównie na krótkoterminowe kampanie lub używana w miejscach nienarażonych na uszkodzenia mechaniczne. Ze względu na ekonomiczny charakter produktu, wycinany ręcznie lub przez automat z nożami wzdłużnymi trapezowymi, a poprzecznymi gładkimi. W banerach ultra eco nie dodajemy opasek.
   

Baner EXCLUSIVE

  o gramaturze 510 g/m2. Rozwiązanie dla najbardziej wymagających Klientów. Podwójny zadruk w podwyższonym nasyceniu i rewelacyjnej jakości, która jest kontrolowana szczegółowo na czterech etapach produkcji 
 

Baner ODBLASKOWY

  o gramaturze 510 g/m2. Świetnie widoczny baner o strukturze plastra miodu. Doskonała, widoczna w nocy reklama. 
 

 BLOCKOUT

  o gramaturze 440 g/m2. Baner z czarną membraną, dzięki której światło z tyłu nie przebija przez materiał. Mocny i bardzo dobry materiał do wielu zastosowań. 

 


 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.