Menu
  logo mniejsze3  | kompleksowa obsługa
Polish Chinese (Simplified) Czech English French German Norwegian Russian Swedish
  33 816 37 27  |   pn-pt  9:00 - 17:00

 

Koszulki z nadrukiem firmowym

Oferujemy koszulki z nadrukiem firmowym. W poniższym katalogu przedstawiamy ofertę na wysokiej jakości odzież do nadruków.

 

smycze reklamowe identyfikatory smycze z nadrukiem
 • Smycze reklamowe z nadrukiem

  Oferujemy smycze reklamowe z nadrukiem. Smycze reklamowe mogą być częścią kompletu razem z identyfikatorem osobistym. W ramach oferty kart plastikowych drukujemy identyfikatory pracownicze, członkowskie oraz uczniowskie. Identyfikator to doskonały element identyfikacyjny używany przy spotkaniach biznesowych, ewentach, imprezach i wykładach. Stosowany także jako element zabezpieczający dostęp do pomieszczeń dla ograniczonej grupy ludzi.

  Mogą one zawierać pełną personalizację tzn.:

  imię i nazwisko
  zdjęcie pracownika/ucznia
  numer karty
  kod kreskowykarty usb z nadrukiem Bielsko-Biała

 

 • Karta pamięci USB + Digipack

  Plastikowe karty pamięci USB z nadrukiem firmowym w formie karty kredytowej. Doskonały prezent i gadżet firmowy. Na karcie możemy umiescić multimedialny katalog firmowy, prezentacje firmową czy filmy reklamowe. Różne pojemności pamięci USB według wymagań materiału. Standardowo o pojemności 6 GB, 16 GB, 32 GB.
  Kartę pamięci USB umieszczamy w opakowaniu typu Digipack dwu lub trzyłamowym z nadrukiem dwustronnym okładki. Karta może stanowić nowoczesny i profesjonalny gadżet firmowy ale może też być pamiątką z uroczystości rodzinnych zastępując nagrane płyty CD i DVD.Plastikowe kart pamięci USB w kształcie i o wymiarach karty kredytowej. Łatwe do przechowywania w kieszeni lub portfelu.


 
 
 • Druk na grubym kartonie

  W wyjątkowej ofercie realizujemy druk na bardzo grubych kartonach od 600 do 1000 g. Wyjątkowa grubość produktu pozwala wyróżnić sie Państwu na tle innych firm. Oferujemy różne formaty druku z możliwością uszlachetniania i wycinania dowolnego kształtu z kartonu. Druk na takich podłożach można użyć do stworzenia specyficznych produktów poligraficznych takich jak:.

  Bilety i karnety
  Metki i zawieszki produktowe 
  Karty menu i cenniki 
  Karty rabatowe i podarunkowe 
  Pocztówki 
  Zaproszenia i koperty 
  Kartki okolicznościowe 
  wizytówki 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok Odmawiać